Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Loe lisaks

Firmast

Lühidalt

Münt Grupp OÜ asutati aastal 1992 Tallinnas, eesmärgiga pakkuda esmaabivahendeid sõidukitesse. Aastate jooksul oleme laiendanud esmaabikomplektide valikut ning järjest rohkem rõhunud toodete kvaliteedile. Alates 2001. aastast toodame erinevaid esmaabikoplekte ja haavaplaastreid kaubamärgi „First Aid“ all. Münt Grupp OÜ juhtimissüsteemi ( esmaabitoodete tootmine ja müük ) ülesehitus lähtub ISO 13485:2003 rahvusvahelise standardi nõuetest ilma välistusteta. Koostöö kiirabiarstide ja esmaabikoolitajatega võimaldab meil pidevalt oma tooteid arendada ja parendada. Lisaks tootmisele ja hulgimüügile on Münt Grupp OÜ ka mitmete tuntud esmaabibrändide maaletooja ning edasimüüja. Nii meie omatoodangut kui ka teisi brände on võimalik osta meie e-poest, erinevatest apteekidest , tööohutuse kauplustest, autopoodidest kui ka jaekaubandusest.

Põhimõtted

Münt Grupp OÜ lähtub oma toodete valikus ja toodete arenduses eelkõige esmaabi andmise kvaliteedi tõstmisest. Oleme seisukohal, et igal inimesel on võime päästa elusid ning kesised esmaabivahendid ei tohiks saada takistuseks. Esmaabikomplektide arendamisel olema lähtunud põhimõttest: „ vähem juttu – rohkem tegutsemist „, mis tegelikkuses tähendab seda, et hädaolukorras on need kergesti ja kiirelt avatavad, toote juhised on kõigile arusaadavad, samas tavasituatsioonis on nad vastupidava ja kergesti hooldatava ümbrisega. Münt Grupp OÜ pakub esmaabivahendeid nii esmaabikoolituse läbinud kui ka mitte läbinud inimestele. Meie kaudu on võimalik läbida ainus väärtuspõhine esmaabikoolitus ( algõppe- või täiendkoolitusena ) Eestis.

Visioon

Münt Grupp OÜ visiooniks on elukeskkond, kus esmaabi andmine on enesestmõistetav , kus abi ei jää andmata mittekvaliteetsete esmaabivahendite, sotsiaalsete erinevuste ega keelebarjääri tõttu. Esmaabi on universaalne hoolimise keel.

Eesmärk

Münt grupp OÜ eesmärk on tõsta esmaabi andmise kvaliteeti läbi esmaabivahendite arenduse.

Loading...