Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Loe lisaks

Ennetavad mõõtmised

Lugemist

Soovitame kõigil pereliikmetel mõõta oma loomulik kehatemperatuur ja see üles kirjutada. Igal inimesel on erinev temperatuur ning kui keegi pereliikmetest peaks jääma haigeks, on hea võrrelda tema hetke temperatuuri normaaltemperatuuriga. Valides palavikutermomeetrit soovitame distantsilt mõõtvat Thermofocust eriti peredele või asutustele, kus on väikesed lapsed, sest lapse temperatuuri mõõtmine klassikalise termomeetriga võib osutuda ebamugavaks ja aeganõudvaks.

Näita korraga:
Sorteeri:

Geratherm Active Control - vererõhuaparaat randmelt mõõtmiseks

Geratherm Active Control - täisautomaatne vererõhuaparaat randmelt mõõtmiseksEelkõige koduseks kasutamiseks mõeldud täisautomaatne vererõhuaparaat. &n..

56.40€ Maksudeta: 47.00€

Geratherm Active Control + õlavarrelt - täisautomaatne

Täisautomaatne vererõhuaparaat Geratherm Active Control +õlavarrelt mõõtmiseks.Kompaktne, kerge ja täpne vererõhuaparaat, millega saate mõõta vererõhk..

76.80€ Maksudeta: 64.00€

Geratherm vererõhuaparaat randmelt - täisautomaatne

Täisautomaatne vererõhuaparaat Geratherm Wristwatch randmelt mõõtmiseks.Kompaktne, kerge ja täpne vererõhuaparaat, millega saate mõõta vererõhku randm..

51.60€ Maksudeta: 43.00€

Visiofocus® - distantsilt projekteeriv termomeeter (ainus maailmas)

Hügieenilist ja lihtsasti kasutatavat VisioFocus® kontaktivaba termomeetrit soovitavad arstid ja pediaatrid: - Ainus termomeeter maailmas, mis proj..

126.00€ Maksudeta: 105.00€

Thermofocus® 01500 kontaktivaba termomeeter

Thermofocus® on esimene kontaktivaba  eelkõige haiglatele ja kliinikutele mõeldud termomeeter, millega mõõdetakse patsiendi temperatuuri otsaesis..

76.68€ Maksudeta: 63.90€

Elavhõbedavaba palavikutermomeeter (analoog)

Klassikaline palavikutermomeeter   Geratherm Medical AG töötas välja, elavhõbedavaba termomeetri Geratherm Classic ja see sisaldab galliumi..

5.28€ Maksudeta: 4.40€

Geratherm Clinic - digitaalne termomeeter

Termomeeter Geratherm ClinicDigitaalne termomeeter, mis sobib nii haiglasse kui ka koduseks kasutamiseks. Termomeeter töötab patareidega ning ühe pata..

4.80€ Maksudeta: 4.00€

PH - Testribad 100 tk pakis

PH Testrid keha happelisuse mõõtmiseks süljest ja uriinist Lae alla tooteinfo (PDF) Loe artiklit portaalist Kehakeel Loe artiklit: Söögisooda on ..

20.04€ Maksudeta: 16.70€

Loading...
Loading...