Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Loe lisaks

Lahased, toed, ortoosid


Näita korraga:
Sorteeri:

Kaelalahas täiskasvanule

Kaelalahast kasutatakse kaelavigastuse või selle kahtluse korral kaela fikseerimiseks. Kuna õnnetus ei hüüa tulles, siis peaks igal hoolival kodanikul..

5.40€ Maksudeta: 4.50€

Kaelalahas lastele - reguleeritav (Ambu Perfit Ace Mini)

Ambu® Mini Perfit ACE - reguleeritav kaelalahas lastele Kaelalahase 12 reguleeritavat suurust võimaldavad seda kasutada  alates vastsündinutes..

30.00€ Maksudeta: 25.00€

Kaelalahas täiskasvanule - reguleeritav (Ambu Perfit Ace Military)

Ambu® Mini Perfit ACE - reguleeritav kaelalahas täiskasvanule The Ambu® Perfit ACE  võimaldab hoida kaela neutraalset asendit, vältimaks later..

39.00€ 31.20€ Maksudeta: 26.00€

SAM® Splint universaallahas rullis 10,8 x 91 cm

STANDARD JUBA 25 AASTAT Originaal sinine/oranž SAM Splint lahas on kasutusel meedikute ja matkajate poolt ülemaailma. Lisaks maisele kasutusele on ..

24.00€ Maksudeta: 20.00€

Alumiinium kanderaam (kokkupandav)

Alumiinium kanderaam (kokkupandav)Kaalult kerge, alumiiniumist kanderaam sobib kasutamiseks välihaiglates, väliüritustel, spordiüritustel ja teistes o..

192.00€ Maksudeta: 160.00€

Easy Fix Vaakummadrats

Easy Fix Vaakummadrats Uue disainiga vaakummadrats pakub suuremat kasutusvõimalust ja hoiab võrreldes tavapäraste vaakummadratsitega ladustamisel 2..

1 260.00€ Maksudeta: 1 050.00€

Jalgpump Easy Fix Vaakummadratsile

Jalgpump Easy Fix Vaakummadratsile Vaakummadratsi kasutamiseks tuleb soetada ka jalgpump. Jalgpumpa müüme vaid koos vaakummadratsiga. ..

202.80€ Maksudeta: 169.00€

Reguleeritav universaalne randmetugi

Turbomed reguleeritav kompress randmetugi takjakinnisega (üks suurus) Turbomed randmetugi on mõeldud ennetamiseks (näiteks töötajatele, kes peavad ..

14.40€ Maksudeta: 12.00€

Randmetugi fikseeritud pöidlatoega

Turbomed reguleeritav kompress randmetugi + pöidlatugi takjakinnisega (üks suurus) Turbomed randmetugi on mõeldud ennetamiseks (näiteks töötajatele..

21.00€ Maksudeta: 17.50€

Jäik randmetugi erinevad suurused

Turbomed jäik kompress randmetugi takjakinnisega Turbomed randmetugi on mõeldud ennetamiseks (näiteks töötajatele, kes peavad tõstma raskemaid kaup..

30.00€ Maksudeta: 25.00€

Reguleeritav tennise küünarnuki side - reguleeritav

Turbomed reguleeritav tennise küünarnuki kompress takjakinnisega (üks suurus) Turbomed side on mõeldud ennetamiseks või valu leevenduseks ja toetus..

21.60€ Maksudeta: 18.00€

Turbomed Nimmevöö tugiside

Turbomed nimmevöö Turbomed nimmevöö on mõeldud vigastuse ennetamiseks või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud seljalihastele. Turbomedi ..

50.40€ Maksudeta: 42.00€

Turbomed Reielihase tugiside

Turbomed reielihase tugiside Turbomed reielihase tugiside on mõeldud vigastuse ennetamiseks või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud reie..

16.80€ Maksudeta: 14.00€

Põlvekedra tugiside - 2 suurust

Turbomed põlvekedra tugiside Turbomed põlvekedra tugiside on mõeldud põlvekedra kõõluses pingete vähendamiseks, Jumpers Knee ehk „hüppaja põlv..

19.20€ Maksudeta: 16.00€

Turbomed Geriaatriline põlvetugiside - erinevad suurused

Turbomed geriaatriline põlvetugiside takjakinnisega (üks suurus) Turbomed põlvetugi on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetusek..

49.20€ Maksudeta: 41.00€

Turbomed torujas avatud põlveside - erinevad suurused

Turbomed avatud põlveside takjakinnisega Turbomed põlveside on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud põleve..

36.00€ Maksudeta: 30.00€

Turbomed torujas põlvetugiside - erinevad suurused

Turbomed põlvetugiside takjakinnisega Turbomed põlvetugiside on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud põlev..

35.52€ Maksudeta: 29.60€

Turbomed Säärelihase tugiside

Turbomed säärelihase tugiside Turbomed säärelihase tugiside on mõeldud vigastuse ennetamiseks või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud sä..

19.20€ Maksudeta: 16.00€

Turbomed pahkluutugi (hüppeliiges) - erinevad suurused

Turbomed pahkluutugi Turbomed pahkluutugiside (hüppeliigese tugiside) on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigasta..

19.20€ Maksudeta: 16.00€

Turbomed elastne pahkluutugi (hüppeliiges) - erinevad suurused

Turbomed elastne pahkluutugi Turbomed pahkluutugiside (hüppeliigese tugiside) on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetuseks juba..

30.72€ Maksudeta: 25.60€

Loading...
Loading...