Termomeetrid ja Vererõhuaparaadid


Näita korraga:
Sorteeri:

Geratherm Active Control - vererõhuaparaat randmelt mõõtmiseks

Geratherm Active Control - täisautomaatne vererõhuaparaat randmelt mõõtmiseksEelkõige koduseks kasutamiseks mõeldud täisautomaatne vererõhuaparaat. &n..

56.40€ Maksudeta: 47.00€

Geratherm Active Control + õlavarrelt - täisautomaatne

Täisautomaatne vererõhuaparaat Geratherm Active Control +õlavarrelt mõõtmiseks.Kompaktne, kerge ja täpne vererõhuaparaat, millega saate mõõta vererõhk..

76.80€ Maksudeta: 64.00€

Geratherm vererõhuaparaat randmelt - täisautomaatne

Täisautomaatne vererõhuaparaat Geratherm Wristwatch randmelt mõõtmiseks.Kompaktne, kerge ja täpne vererõhuaparaat, millega saate mõõta vererõhku randm..

51.60€ Maksudeta: 43.00€

Visiofocus® - distantsilt projekteeriv termomeeter (ainus maailmas)

Hügieenilist ja lihtsasti kasutatavat VisioFocus® kontaktivaba termomeetrit soovitavad arstid ja pediaatrid: - Ainus termomeeter maailmas, mis proj..

126.00€ Maksudeta: 105.00€

Thermofocus® 01500 kontaktivaba termomeeter

Thermofocus® on esimene kontaktivaba  eelkõige haiglatele ja kliinikutele mõeldud termomeeter, millega mõõdetakse patsiendi temperatuuri otsaesis..

76.68€ Maksudeta: 63.90€

Elavhõbedavaba palavikutermomeeter (analoog)

Klassikaline palavikutermomeeter   Geratherm Medical AG töötas välja, elavhõbedavaba termomeetri Geratherm Classic ja see sisaldab galliumi..

5.28€ Maksudeta: 4.40€

Geratherm Clinic - digitaalne termomeeter

Termomeeter Geratherm ClinicDigitaalne termomeeter, mis sobib nii haiglasse kui ka koduseks kasutamiseks. Termomeeter töötab patareidega ning ühe pata..

4.80€ Maksudeta: 4.00€

Loading...
Loading...