Physicool - Kombo pakk
Pakk sisaldab endas suurus A (10cm x 2m) sidet ja 150ml pudelit Physicool jahutusvedelikku. Side sobib ideaalselt randme, küünarnuki ja hüppeliigese venituste ning vigastuste ravimiseks. Physicool on korduvkasutatav jahutusside, mis tagab kohese jahutuse, kompressiooni ja toestuse. Turse ja põletiku kiireks alandamiseks paigaldatud Physicool side alandab valu ning kiirendab taastumist tekkinud vigastusest.

Physicool on tunnustatud ravivahend, mis võiks kuuluda iga sportlase ja füsioterapeudi varustuse hulka. Physicool pakub külmakoti kasulikke omadusi, aga seda ei pea eelnevalt külmutama. Physicooli tööpõhimõte seisneb spetsiaalse Physicool jahutusvedeliku kiires aurustumises, juhtides soojuse vigastatud piirkonnast välja. Vigastatud jäsemele kinnitatud side pakub järjepidevat, ergonoomilist toestust, alandab kiiresti turset ja valu, aidates kiirendada paranemist ning taastumisprotsessi. Side on varustatud Velcro rihmaga, mis hoiab sideme kindlalt paigal, kuid ei tekita survepunkti. Korduvkasutatav Physicool side pakub jahutust kuni kaheks tunniks ning selle unikaalset jahutavat toimet on tunda veel kaua pärast eemaldamist. Physicool on ideaalne lahendus nihestuste, põrutuste ja ülekoormusvigastuste korral. Korduvaks kasutamiseks tuleb sidet immutada Physicool jahutusvedelikuga.

PÕHILISED OMADUSED:

1. Turse/põletiku alandamine – Physicooli kliiniliselt tõestatud valu ja põletikku alandav toime võimaldab vigastusest kiiremini taastuda.
2. Valu alandamine – Physicool alandab naha ja nahaaluse koe temperatuuri. Selle jahutav toime tuimestab närvilõpmed, mistõttu valu väheneb.
3. Kohene jahutus – Physicooli jahutavad omadused töötavad silmapilkselt, andes kohese toime.
4. Soodustab paranemist – Physicool võimaldab vigastatud piirkonda ümbritseva vereringe normaalset talitust.
5. Külmikut pole vaja – Sidemed pakuvad pakist väljavõttes kohest jahutust. Pole vaja ei külmkappi, jääd ega külma vett.
6. Kerge paigaldada – Sidemele lisatud Velcro krõpsuga rihm võimaldab paigaldamist ühe käega. Physicooli saab kasutada igal pool ja igal ajal.
7. Pidev kasutus – Iga side pakub enne kuivamist kuni kaks tundi jahutust. Sideme kuivades pihustada sidet jahutusvedelikuga ning see on taas kasutatav.
8. Korduvkasutatav – Side on valmistatud 100% puuvillast ja pestav.

KASUTAMINE:

1. Eemalda Physicool side taassuletavast pakendist ja pigista üleliigne vedelik pakendisse tagasi nii, et side jääks niiskeks.
2. Seo side ümber vigastatud piirkonna.
3. Kinnita side mugava Velcro rihmaga.
4. Ärge katke sidet - võimaldage õhuringlust selle ümber, vältimaks toime langemist.
5. Eemaldage side kui jahutav toime on kadunud.
6. Taaskasutamiseks immutage sidet Physicool jahutusvedelikuga.

Tooteinfo
Keeled pakendil EN
Toote kasutamine
Sihtotstarve Külmaravi
Vajab koolitust Ei

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Tarne Eestis

 

Tellimused kuni 100€ (neto) - DPD uksest-ukseni 6.00 € + km 1-2 tööpäeva
Tellimused kuni 100€ (neto) - Pakiautomaat (Omniva, DPD ja Itella pakiautomaadid) 3.00 € + km 1-2 tööpäeva
Tellimused üle 100€ (neto) - vabalt valitud (kuller või pakiautomaat) transport Tasuta  
Kaubale võib ka ise järele tulla: Paldiski mnt 125, 10618 Tallinn Tasuta  


Lisainfo: http://www.smartlifesavers.com/transport
 

* Püsiklientidele, apteekidele, meditsiiniasutustele ning riigiasutustele toome/postitame kauba kohe peale tellimuse esitamist.
** Erakliendid ja esmakordsed ärikliendid peavad tasuma kauba eest ettemaksuarve alusel. Kui kaubaga on kiire, siis soovitame kasutada maksmiseks pangalinki.
*** Esitage tellimus tööpäeval enne kella 12.00 kui soovite kaupa järgmisel tööpäeval kätte saada. (juhul, kui tellitav kogus on meil laos saadaval. Ei kehti pikema tarneajaga toodetele)

Physicool - Kombo pakk

  • Vaadatud: 2590
  • Artikkel: PC81
  • Saadavus: Laos
  • 20.00€
  • Käibemaksuta: 16.67€

Sildid: Külmaravi

Loading...
Loading...