Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Loe lisaks

TurboMed

Näita korraga:
Sorteeri:

Reguleeritav universaalne randmetugi

Turbomed reguleeritav kompress randmetugi takjakinnisega (üks suurus) Turbomed randmetugi on mõeldud ennetamiseks (näiteks töötajatele, kes peavad ..

14.40€ Maksudeta: 12.00€

Randmetugi fikseeritud pöidlatoega

Turbomed reguleeritav kompress randmetugi + pöidlatugi takjakinnisega (üks suurus) Turbomed randmetugi on mõeldud ennetamiseks (näiteks töötajatele..

21.00€ Maksudeta: 17.50€

Jäik randmetugi erinevad suurused

Turbomed jäik kompress randmetugi takjakinnisega Turbomed randmetugi on mõeldud ennetamiseks (näiteks töötajatele, kes peavad tõstma raskemaid kaup..

30.00€ Maksudeta: 25.00€

Reguleeritav tennise küünarnuki side - reguleeritav

Turbomed reguleeritav tennise küünarnuki kompress takjakinnisega (üks suurus) Turbomed side on mõeldud ennetamiseks või valu leevenduseks ja toetus..

21.60€ Maksudeta: 18.00€

Turbomed Nimmevöö tugiside

Turbomed nimmevöö Turbomed nimmevöö on mõeldud vigastuse ennetamiseks või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud seljalihastele. Turbomedi ..

50.40€ Maksudeta: 42.00€

Turbomed Reielihase tugiside

Turbomed reielihase tugiside Turbomed reielihase tugiside on mõeldud vigastuse ennetamiseks või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud reie..

16.80€ Maksudeta: 14.00€

Põlvekedra tugiside - 2 suurust

Turbomed põlvekedra tugiside Turbomed põlvekedra tugiside on mõeldud põlvekedra kõõluses pingete vähendamiseks, Jumpers Knee ehk „hüppaja põlv..

19.20€ Maksudeta: 16.00€

Turbomed Geriaatriline põlvetugiside - erinevad suurused

Turbomed geriaatriline põlvetugiside takjakinnisega (üks suurus) Turbomed põlvetugi on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetusek..

49.20€ Maksudeta: 41.00€

Turbomed torujas avatud põlveside - erinevad suurused

Turbomed avatud põlveside takjakinnisega Turbomed põlveside on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud põleve..

36.00€ Maksudeta: 30.00€

Turbomed torujas põlvetugiside - erinevad suurused

Turbomed põlvetugiside takjakinnisega Turbomed põlvetugiside on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud põlev..

35.52€ Maksudeta: 29.60€

Turbomed Säärelihase tugiside

Turbomed säärelihase tugiside Turbomed säärelihase tugiside on mõeldud vigastuse ennetamiseks või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigastatud sä..

19.20€ Maksudeta: 16.00€

Turbomed pahkluutugi (hüppeliiges) - erinevad suurused

Turbomed pahkluutugi Turbomed pahkluutugiside (hüppeliigese tugiside) on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetuseks juba vigasta..

19.20€ Maksudeta: 16.00€

Turbomed elastne pahkluutugi (hüppeliiges) - erinevad suurused

Turbomed elastne pahkluutugi Turbomed pahkluutugiside (hüppeliigese tugiside) on mõeldud ennetamiseks  või valu leevenduseks ja toetuseks juba..

30.72€ Maksudeta: 25.60€

Turbo Thermoc Tuubsall

Turbo Thermic tuubsallTurbo Thermic riided kasutavad uudset tehnoloogiat, mis on spetsiaalselt välja töötatud külmade temperatuuride kaitseks. Selle m..

18.00€ Maksudeta: 15.00€

Turbo termopesu särk meestele (kõrge kaelus)

Turbo termopesu särk meestele (kõrge kaelus)Turbo Thermic soepesu on spetsiaalselt mõeldud jahedasse ja külma kliimasse ning võimaldab mugavalt ja..

49.20€ Maksudeta: 41.00€

Turbo termopesu püksid meestele

Turbo termopesu püksid meesteleTurbo Thermic soepesu on spetsiaalselt mõeldud jahedasse ja külma kliimasse ning võimaldab mugavalt ja soojalt naut..

32.40€ Maksudeta: 27.00€

Turbo termopesu T-särk meestele

Turbo termopesu T-särk meestele (pikkade varrukatega)Turbo Thermic soepesu on spetsiaalselt mõeldud jahedasse ja külma kliimasse ning võimaldab mu..

45.60€ 33.12€ Maksudeta: 27.60€

Turbo termopesu püksid naistele

Turbo termopesu püksid naisteleTurbo Thermic soepesu on spetsiaalselt mõeldud jahedasse ja külma kliimasse ning võimaldab mugavalt ja soojalt naut..

28.80€ Maksudeta: 24.00€

Turbo termopesu särk naistele (kõrge kaelus)

Turbo termopesu särk naistele (kõrge kaelus)Turbo Thermic soepesu on spetsiaalselt mõeldud jahedasse ja külma kliimasse ning võimaldab mugavalt ja..

51.60€ Maksudeta: 43.00€

Turbo termopesu T-särk naistele

Turbo termopesu T-särk naistele (pikkade varrukatega)Turbo Thermic soepesu on spetsiaalselt mõeldud jahedasse ja külma kliimasse ning võimaldab mu..

48.00€ Maksudeta: 40.00€

Loading...